VI 650 LCD

VI 650 LCD
VI 650 LCD VI 650 LCD
Производител: PowerWalker
Шифра: VI 650 LCD
Достапност: На залиха
Цена: 3,667.44ден
без ДДВ: 3,108.00ден

PowerWalker VI 650 LCD

- 650VA / 360 Watt Line-Interactive UPS System
- 2x Schuko Outlet, RJ11 (in/out)
- USB Connection for monitoring
- Cold DC start and AVR function
- Eco mode for energy saving

Напиши преглед

Вашето име:


Вашиот преглед: Забелешка: HTML не е дозволен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Ознаки: VI 650 LCD