IQ732NI-V7

IQ732NI-V7
Производител: IQinVision
Шифра: IQ732NI-V7
Достапност: На залиха
Цена: 0.00ден
без ДДВ: 0.00ден

IQinVision IQ732NI-V7

QinVision IQeye 7 Series H.264 1080p Day/Night Camera Wide Varifocal Lens 4.5 to 13mm - PoE Ready - No Power Supply

Напиши преглед

Вашето име:


Вашиот преглед: Забелешка: HTML не е дозволен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Ознаки: IQ732NI-V7