TE100-P1U

TE100-P1U
TE100-P1U
Производител: TRENDnet
Шифра: TE100-P1U
Достапност: На залиха
Цена: 0.00ден
без ДДВ: 0.00ден

1-Port Print Server

  • Turns a standalone USB printer into a shared network resource
  • Provides high speed USB 2.0 printing 
  • Remote manages print server through web browser or utility

Напиши преглед

Вашето име:


Вашиот преглед: Забелешка: HTML не е дозволен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Ознаки: TE100-P1U