TEG-160WS

TEG-160WS
Производител: TRENDnet
Шифра: TEG-160WS
Достапност: На залиха
Цена: 11,456.86ден
без ДДВ: 9,709.20ден

16-port Gigabit Web Smart Switch w/ 2 Shared Mini-GBIC Slots

  • Provides SNMP (v1), IEEE 802.1X and STP Support
  • 32 Gbps switching capacity
  • 16 x Gigabit Auto-MDIX ports
  • 2 x shared mini-GBIC slots
  • Supports IEEE 802.1Q VLAN, Asymmetric VLAN, QoS, IGMP, Trunking and Mirroring

Напиши преглед

Вашето име:


Вашиот преглед: Забелешка: HTML не е дозволен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Ознаки: TEG-160WS